Terénne úpravy

Základom všetkých staviteľských prác sú prvotné prípravné práce. Z nášho pohľadu najdôležitejšia časť stavby, kde si dávame obzvlášť záležať na odbornom posúdení všetkých vstupných parametrov prostredia.

Rekonštrukcie

Rekonštrukcie sú, boli a budú pre staviteľov nočnou morou, hlavne pre ich nevyspitateľnosť a nutnú dávku trpezlivosti či kreativity. Nám ani jedno nechýba a samozrejme i nás neočakávané staviteľslké úskalia potrápia, avšak snažíme sa ich využiť v náš prospech pri budúcich rekonštrukciách.

Realizácia základov

Dlhoročné skúsenosti v realizácii základov rodinných, či obytných domov nám umožnili sa podieľať i na viacerych subdodávateľských projektoch.

Stavba na kľuč

Od A-Z, teda od výberu pozemku, až po zasadenie stromu. Naša spoločnoť sa zameriava na výstavby RD/OD, kde vždy podľa dohody zhodnotíme spoločne s klientom úroveň a rozsah dokončovacích prác.

Hrubá stavba

Precíznosť, rýchlosť a flexibilita hovoria za nás. Náš pracovný kolektív je dlhodobo zohraný a je radosť sledovať, ako Vaša nehnuteľnosť naberá reálne kontúry a tvary.

Architektúra

Architektúra je pre nás nie menej dôležitá ako pre Vás a preto všetky naše kroky vedú po overených a dlhoročne vyšľapaných chodníkoch. A samozrejme spolupracujeme s odborníkmi, ktorí si za svojou prácou pevne stoja.

O nás

Naša spoločnosť sa špecializuje na výstavbu rodinných domov, rodiných domov na kľúč,  rekonštrukcie starších domov rôzneho typu, objektov občianskej vybavenosti a administratívnych budov.

Našim prvoradým cieľom je spokojnosť klienta.

Kontaktujte nás